Team Heinz domineert Spa-Francorchamps

Onlangs heeft het Heinz-team een geweldige teambuilding-ervaring gehad tijdens een track day georganiseerd door Skylimit Events op het iconische Spa-Francorchamps circuit. Het was een fantastische dag vol spanning en adrenaline, waarbij het team de kans kreeg om deel te nemen met echte raceauto's.

Ondanks het onvoorspelbare weer hebben we een veilige en spannende dag ervaren. Het circuit is een uitdaging op zichzelf en de vinnige raceauto's zorgden voor een onvergetelijke rijervaring. Ons team kreeg de kans om met de auto's op de limiet te rijden en te ervaren wat het is om op een professioneel niveau te racen.

Deze ervaring heeft niet alleen de teamspirit versterkt, maar heeft ons ook een beter begrip gegeven van wat onze klanten dagelijks ervaren op de weg. Wij streven ernaar om onze klanten de best mogelijke rijervaring te bieden en deze teambuilding heeft ons geholpen om onze afstelling en tuning nog verder te verbeteren.

Het was ook een geweldige gelegenheid om ons te verbinden met andere autoliefhebbers en om ons netwerk uit te breiden. Skylimit Events heeft een geweldige organisatie neergezet en heeft gezorgd voor een onvergetelijke dag voor ons team.

Als Heinz Performance zijn we trots op onze expertise en streven we ernaar om altijd de beste resultaten te leveren voor onze klanten. Deze ervaring heeft ons geholpen om ons nog beter te concentreren op onze doelen en om onze diensten en afstellingen verder te verbeteren.

We willen Skylimit Events bedanken voor deze onvergetelijke ervaring en we kijken ernaar uit om deel te nemen aan nog meer evenementen in de toekomst.

Je bent met succes geabboneerd!
Deze e-mail is geregistreerd